12червня2021

ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА Мала приватизація: на Кіровоградщині потенційним бізнесменам продадуть три десятки приміщень

ЕКОНОМІКА

Мала приватизація: на Кіровоградщині потенційним бізнесменам продадуть три десятки приміщень

94363029

У Кіровоградській області готують аукціони з продажу понад 30 об’єктів нерухомості, більшість з яких – нежитлові будівлі.

Про це повідомила директор департаменту економічного розвитку та торгівлі облдержадміністрації Світлана Соломаха.

«Продаж об’єктів відбувається онлайн в системі «Прозоро.Продажі», що гарантує доступ до аукціонів для всіх охочих та виключає можливість маніпуляцій. Нові пропозиції будуть з’являтися щотижня. До малої приватизації належать активи, вартість яких не перевищує 250 мільйонів гривень. На аукціон виставлені державні активи, які наразі здебільшого не використовуються», – зазначила посадовиця.

За її словами, мета приватизації цих об’єктів – знайти нових власників, які зможуть дати їм нове життя: оновити, відкрити власний бізнес або ж просто ефективно використовувати. Саме підприємці найчастіше беруть участь у приватизаційних аукціонах.

Світлана Соломаха додала, що раніше інформація про доступні лоти публікувалася лише в газеті “Вісник приватизації”, проте Фонд державного майна України запустив зручний сайт, де тепер можна знайти усі наявні пропозиції.

Перелік доступних для приватизації об’єктів доступний за посиланням (https://bit.ly/3hhpW9G).

Також інформацію про об’єкти, які пропонуються для приватизації можна знайти на офіційному сайті Кіровоградської облдержадміністрації.