23липня2021

ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА Реконструкцію першої черги очисних споруд у Кропивницькому мають закінчити вже у вересні

ЕКОНОМІКА

Реконструкцію першої черги очисних споруд у Кропивницькому мають закінчити вже у вересні

DSC 0155

Робочу нараду на базі очисних споруд міста провели у Кропивницькому.

Голова обласної ради Сергій Шульга вчергове проінспектував хід реконструкції об’єкта, яка триває з 2018 року.

Під час обговорення, гендиректор ОКВП «Дніпро-Кіровоград» Роман Ілик прозвітував про стадії реалізації екологічних проектів у Кіровоградській області. Зокрема, за кошти обласного бюджету, а саме фонду охорони навколишнього природного середовища, завершують заміну каналізаційної системи у місті Олександрія загальною вартістю близько 8 мільйонів гривень. За останні п’ять років – це другий об’єкт, збудований за рахунок фонду, перший – очисні споруди у Новгородці.

Голова обласної ради дав доручення підготувати завершальний звіт про будівництво цієї каналізаційної системи на 24 червня 2021 року. На сьогодні залишилось провести роботи з благоустрою території.

Також Сергій Шульга наголосив, що реконструкцію першої черги очисних споруд та будівництво цеху механічного зневоднення осаду стічних вод у Кропивницькому має бути закінчено у вересні 2021 року. 

"Нині центральна влада приділяє значну увагу екологічним питанням в Україні. Що на рахунок Кіровоградської області, то кошти обласного фонду охорони навколишнього природного середовища будуть спрямовані на вирішення конкретних проблем", – зазначив Сергій Шульга.

Він узяв під особистий контроль питання реконструкції Дніпровської водоочисної станції у Світловодську. Проєкт упроваджують за рахунок коштів Міжнародного банку реконструкції та розвитку.

DSC 01612

Читайте також: