СУСПІЛЬСТВО
Підприємці малого бізнесу Кропивницького звернулися по захист до нового очільника області
- Останнє оновлення: 29 листопада 2019
Приватні підприємці Кропивницького, які працюють на ринку "Європейський", звернулися із колективним проханням до очільника області Андрія Балоня.

Вони просять захистити інтереси у конфлікті з підприємством-орендарем земельної ділянки, на якій розміщені їхні торгівельні павільйони.
Заявники стверджують, що вони співфінансували будівництво ринку і вважають павільйони своєю власністю, проте вищезазначене підприємство перешкоджає їхній діяльності, змушуючи їх укладати договори оренди та сплачувати непомірну орендну плату.
Нині розслідуванням справи займаються правоохоронні органи, відкрито кримінальне провадження щодо підробки документів та заволодіння чужим майном.
Андрій Балонь вислухав заявників, представників міськради Кропивницького, а також коментарі податківців, юристів і представників правоохоронних органів.
"Я хочу, щоб люди мали змогу забезпечувати свої родини. Є орендар землі, який повинен врегулювати свої правові відносини з цими людьми і не ставити їх у скрутне становище. Хочу, аби люди працювали, а орендар прозоро займався бізнесом, сплачував податки. Ми не зацікавлені вживати будь-які санкції до бізнесу, користуватися інструментами контролюючих, перевіряючи чи правоохоронних органів. Ми спробуємо залучити усіх, хто причетний до цих правовідносин, щоб найти правильне вирішення захисту інтересів заявників", – наголосив голова ОДА.
Читайте також: У Кропивницькому долю підприємців ринку «Європейський» вирішить моніторингова група секретаріату Уповноваженого ВР України
Судову справу підприємця з Кропивницького київський суд повернув до апеляційної інстанції
