01липня2026

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Керівник Кіровоградської ОВА проведе низку зустрічей із представниками міжнародних організацій

СУСПІЛЬСТВО

Керівник Кіровоградської ОВА проведе низку зустрічей із представниками міжнародних організацій

c04c65d8 3f8d 4605 9b45 2cd32af205fb

104-та доба війни на Кіровоградщині минула під періодичні сигнали тривог.

При цьому ситуація у громадах –  під контролем, наголосив сьогодні, 7 червня, у вранішньому зверненні до земляків начальник ОВА Андрій Райкович.

Про це інформує пресслужба ОДА.

"Обласний штаб по роботі з ВПО констатує зростання кількості переселенців, які залишаються в області. Тому актуальність організації гуртожитків також зростає. Це завдання для усіх керівників громад і районів.

Сьогодні планую низку зустрічей з впливовими міжнародними організаціями. Одне з ключових питань – збільшення гуманітарної допомоги для переселенців.

А тепер про нашу надію. За тиждень на Кіровоградщині народилося 92 малюка! Харків, Слов’янськ, Чернігів, Запоріжжя, Миколаїв, Донецьк, Маріуполь, Бородянка, Одеса, Черкаси, Херсон, Ірпінь, Конотоп. Всі - наші. Україні жити!

Дякуємо нашим славним Збройним Силам України за те, що ми живі!

Разом ми сильні! Україна переможе!", – зазначив очільник області.