СУСПІЛЬСТВО
За сумлінне виконання службових обов’язків: поліцейські Кіровоградщини отримали заохочення (ФОТО)
- Останнє оновлення: 10 серпня 2022

Їх колегам вручив начальник Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області Роман Козьяков.
Відомчу заохочувальну відзнаку – нагрудний знак «За відзнаку у службі» та грамоту міністра внутрішніх справ України отримали співробітники управління боротьби з наркозлочинністю в Кіровоградській області Департаменту боротьби з наркозлочинністю НПУ за попередження та розкриття кримінальних правопорушень, пов’язаних із незаконним обігом наркотиків.
За здійснення ефективної інформаційно-аналітичної діяльності, спрямованої на протидію злочинності, та з нагоди Дня працівників кримінального аналізу представники підрозділу обласного главку заохочені подяками голови Національної поліції України.
Також у порядку заохочення подяки начальника ГУНП в області та жетони «За безпеку і захист громади» отримали правоохоронці взводу реагування № 1 батальйону управління поліції охорони в Кіровоградській області за розкриття пограбування по «гарячих слідах» та надання допомоги потерпілому.
Керівник відомства подякував колегам за внесок кожного у забезпечення виконання функцій, покладених на поліцію, та побажав подальших успіхів у службі.
