
Сьогодні, 18 червня, у Кропивницькому оголосили День жалоби на знак скорботи за загиблими у місті Києві внаслідок масованої російської атаки, що сталася 17 червня 2025 року, з метою вшанування їхньої пам'яті.
Відповідне розпорядження підписав секретар Кропивницької міської ради Олег Колюка.
Сьогодні будуть приспущені Державний прапор України, офіційний прапор міста та червоно-чорний прапор на флагштоках біля приміщення Кропивницької міської ради.
Довідково: Кількість загиблих у дев'ятиповерхівці в Солом'янському районі зросла до 18. Загалом у столиці 17 червня загинули 23 людини. Про це повідомила пресслужба ДСНС у середу, 18 червня.









Відкрите практичне заняття, присвячене сучасним напрямам робототехніки та безпілотних технологій, провели в Українській державній льотній академії.









