24травня2026

ГОЛОВНА Новини Невидимі герої фронту: сапери з Кіровоградщини готують нові «сюрпризи» (ФОТО)

Новини

Невидимі герої фронту: сапери з Кіровоградщини готують нові «сюрпризи» (ФОТО)

457740492 918668643630629 5916741675625081010 n

Щодня вони готують нові «сюрпризи» для ворога. Це ті, хто беззвучно й невидимо наближає перемогу України – сапери, які завжди на передовій.

Серед них – Сергій, військовослужбовець з Кіровоградщини, який пройшов сотні кілометрів полями, лісами та вулицями Харківщини та Донеччини, повідомили в Кіровоградському обласному ТЦК та СП.

Сапери не знають спокою: протипіхотні та протитанкові міни, фугаси, розтяжки – це лише частина їхніх щоденних обов'язків. Вони працюють там, де ворог тільки готується атакувати, перетворюючи місця підготовки на справжнє пекло для окупантів.

Сергій розповідає, що інколи доводиться долати десятки кілометрів, щоб встановити міни або виконати інші завдання. Ворог постійно намагається вистежити та знищити наших саперів, тому вони працюють з особливою обережністю. На допомогу приходять побратими з піхоти, які завжди поруч.

Одним із найкращих друзів сапера є маленька саперна лопатка, яка стає в нагоді не лише для приховування мін, але й для швидкого копання укриттів. Проте не завжди умови сприяють роботі: інколи доводиться працювати на суцільному камінні, що значно ускладнює завдання.

Саперська служба – надзвичайно небезпечна. Сергій підтверджує, що сапер може помилитися лише один раз у житті. Але, незважаючи на всі ризики, відчуття задоволення приходить тоді, коли наші війська дякують за знищені ворожі танки та піхоту.

Сьогодні сапери особливо потребують молодих, сильних хлопців. Сергій та його побратими закликають молодь не гаяти часу та ставати на захист країни. Адже війна поруч, і саме від нас залежить, як швидко настане перемога.