471178036 903744681933568 8854476835531126924 n

Скерували до суду обвинувальний акт стосовно молодика, який пошкодив майно військовослужбовців за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 194 КК України).

Заходи здійснювали за процесуального керівництва прокурорів Кіровоградської обласної прокуратури, повідомили у відомчій пресслужбі.

"Юнака до підпалу автомобіля Daewoo Lanos та мікроавтобуса Volkswagen залучив його знайомий, який під час спілкування з представником рф у мережі Telegram отримав пропозицію за гроші здійснювати такі пошкодження за гроші. Інструктаж щодо виготовлення запалювальної суміші та способів підпалу чоловіки також отримали від замовника", – йдеться в повідомленні.

Долю одного з підпалювачів буде вирішувати суд. Обвинуваченому загрожує позбавлення волі на строк до десяти років. Досудове розслідування щодо другого чоловіка ще триває.

Авторська колонка

Політика

Культура

Анонси

Освіта

Суспільство

Інтерв'ю

Економіка

Події

Кримінал