ОСВІТА
Сергій Квіт: Неякісні навчальні заклади приречені на зникнення
- Останнє оновлення: 28 січня 2015

Квіт сказав, скількох вишів позбудуться до кінця навчального року Після прийняття нового закону про вищу освіту кількість вищих навчальних закладів в Україні скоротилося на 485, а до кінця навчального року їх стане менше трьохсот, інформує "Експрес".
Про це пише Міністр освіти України Сергій Квіт у своїй статті для "Української правди".
"Треба відзначити, що новий закон "Про вищу освіту" вже скоротив кількість українських вузів з 802 до 317. До кінця навчального року їх стане набагато менше 300", - написав міністр.
Сергій Квіт зазначив, що неякісні навчальні заклади приречені на зникнення.
"Ситуація на ринку освітніх послуг не дасть ніякої можливості університетам ухилятися від вирішення невідкладних завдань: яким чином краще організувати навчальний процес", - написав він.
Також міністр повідомив про скасування переліку з 16 обов'язкових для вивчення студентами різних спеціальностей навчальних дисциплін, таких як політологія, соціологія, фізичне виховання, українська мова, історія України, філософія, іноземна мова та безпека життєдіяльності.
