12червня2021

ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Концерти, шоу та сюрпризи: як в Олександрії відзначать День міста

СУСПІЛЬСТВО

Концерти, шоу та сюрпризи: як в Олександрії відзначать День міста

184114233 182255283769107 2830148258831910043 n

В Олександрії обговорили нюанси відзначення ювілейної дати – 275-ої річниці заснування міста.

За інформацією управління культури і туризму напередодні Дня міста відбуватимуться звітні концерти творчих колективів, фестивалі Овація», «Весняні ритми» та гастрольна діяльність.

30 травня на площі Соборній планується провести офіційну частину з нагородженням переможців конкурсів «Олександрієць року», врученням відзнак «Почесний громадянин м.Олександрії» та «За заслуги перед містом».

У рамках розважальних заходів відбудуться шоу аніматорів для дітей, виступи ансамблю «Мелодія», оркестру «Ліра» та інших творчих колективів.

Міський музейний центр ім.Худякової А.Ф. та бібліотечні заклади теж готують для своїх відвідувачів виставки, присвячені історії Олександрії та тематичні заходи. Також передбачаються екскурсії містом, діятимуть фотозони та проводитиметься конкурс дитячих малюнків.

Відділ спорту 29 травня планує проведення традиційних змагань зі стрітболу, міні-футболу, шахового турніру, показових виступів спортивного клубу «Сильна Олександрійщина» та велопробігу.

У закладах освіти для учнівської молоді проводитимуться виховні години щодо історії та культури міста і діятимуть тематичні фотовиставки.

Секретарка міської ради Вікторія Косяк доручила начальникам управлінь подати уточнені плани заходів для їх опрацювання та затвердження виконавчим комітетом.

На засіданні були озвучені лише основні заходи. Нині тримають інтригу: на олександрійців чекає багато сюрпризів, які вони зможуть побачити у День міста.

Довідково: День міста відзначається в останню неділю травня і цього року припадає на 30 травня.