12червня2021

ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО У Кропивницькому безробітним презентували військову службу за контрактом

СУСПІЛЬСТВО

У Кропивницькому безробітним презентували військову службу за контрактом

1343r 2021 05

У міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар з орієнтації на військову службу в Збройних Силах України.

З метою інформування шукачів роботи щодо умов проходження служби за контрактом у Збройних Силах України, у заході взяли участь військовослужбовці 57 окремої мотопіхотної бригада імені кошового отамана Костя Гордієнка (представники артилерійського дивізіону і розвідувальної роти) та 79 окремої десантно-штурмової бригади м. Миколаєва.

Начальниця відділу активної підтримки міськрайонного центру зайнятості Олена Чумаченко розповіла учасникам заходу про стан місцевого ринку праці та ознайомила з послугами, які надає служба зайнятості.

«Служба в Збройних Силах України за контрактом може вирішити питання працевлаштування з достойним і стабільним рівнем оплати праці. Бути військовослужбовцем сьогодні – це нелегкий, проте відповідальний вибір, який може змінити життя людини, а також сприяти її професійній самореалізації», – зазначила пані Чумаченко.

Військовослужбовці розповіли про зміст державних гарантій для громадян, які проходять військову службу за контрактом: стабільне матеріальне забезпечення, безкоштовне медичне обслуговування, обов’язкове державне страхування, право на пенсійне забезпечення при звільненні з військової служби за віком або за станом здоров’я та ін.

У заході взяли участь 13 безробітних мешканців Кропивниччини.

Кіровоградський міськрайонний центр зайнятості