28листопада2021

ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Кіровоградщина: заклади соціальної інфраструктури підключать до швидкісного інтернету

СУСПІЛЬСТВО

Кіровоградщина: заклади соціальної інфраструктури підключать до швидкісного інтернету

630 360 1507443246 6881

На Кіровоградщині 565 закладів соціальної інфраструктури Кіровоградщини будуть підключені до швидкісного інтернету в рамках проекту Мінцифри «Доступ до інтернету в українських селах», який презентували на засіданні Ради безбар'єрності.

«Визначено 26 територіальних громад, які отримають кошти на підключення 176 населених пунктів. Доступ до швидкісного інтернету отримають: 85 шкіл, 81 дошкільний заклад, 2 заклади позашкільної освіти, 125 будинків культури, 110 бібліотек, 144 ФАПИ, поліцейська дільниця (Новоукраїнський район, Глодоська ТГ, село Новомиколаївка), пожежна частина (Новоукраїнський район, Ганнівська ТГ, село Григорівка), два заклади Мінсоцполітики, 14 Центрів надання адміністративних послуг. загалом до швидкісного інтернету буде підключено 565 закладів соціальної інфраструктури», – розповів очільник управління інфраструктури ОДА Володимир Дмитренко.

Як зазначив очільник управління, нині у 21 громаді завершився аукціон, 20 з них уклали 96 договорів на суму 9 мільйонів гривень. Уже планують підключити в тестовому режимі в Глодоській територіальній громаді населені пункти Глодоси (10 соціальних закладів) і Новомиколаївка (6 соціальних закладів).

У найближчі дні підключать у тестовому режимі в Устинівській територіальній громаді населені пункт Садки (1 соціальний заклад), в Устинівській територіальній громаді населений пункт Лебедине (5 соціальних закладів).

«Проект має значний соціальний ефект, адже завдяки йому українці отримають можливість під'єднатися до оптичного інтернету. Це забезпечить рівний доступ та можливості для кожного жителя області», –додав керівник управління.