
У гарнізонному храмі Покрови Пресвятої Богородиці Православної Церкви України у День матері відбулася особлива молитовна зустріч.
Захід під назвою "Незгасима любов" об’єднав понад 70 матерів, чиї діти віддали життя за волю та незалежність України, повідомили в міській раді.

Зустріч розпочалася з молебня за спокій душ полеглих захисників і захисниць та за здоров’я їхніх родин. Настоятель храму звернувся до присутніх із духовним словом, наголосивши, що подвиг їхніх дітей ніколи не буде забутим, а любов матері — це та сила, яка тримає небо над Україною.
"Ми зібралися тут, щоб бути поруч. Без зайвих слів, але з глибоким розумінням того болю, який ви несете. Ви не одні у своєму горі — з вами вся громада. Мати, яка відпустила на війну свого сина чи доньку, має ще більше героїзму, ніж її дитина", — зазначив настоятель храму Володимир Шевченко.
Після завершення богослужіння всі жінки отримали квіти як символ весняного відродження та життя, пам’ятні листівки та сувеніри з привітаннями до Дня матері.
Офіційна частина перейшла у формат щирої бесіди. У колі близьких за духом людей мами мали можливість поспілкуватися за філіжанкою кави, чаю з випічкою та солодощами. Такі зустрічі допомагають знайти розраду, відчути підтримку та зрозуміти, що пам’ять про їхніх синів і доньок живе у серці кожного мешканця Кропивницького.
Організатори заходу: управління молоді та спорту міської ради, керівниця регіонального представництва фонду «Мрія» Анна Колєва, громадська організація «Компас ветеранів», пекарня «RAF», кав’ярня «Ekler», Оксана Лебідь, Наталія Бур’яненко та майстриня декору Людмила Дамаскіна.










Відкрите практичне заняття, присвячене сучасним напрямам робототехніки та безпілотних технологій, провели в Українській державній льотній академії.









